Eaton Careers

Supervisor Maintenance

Tczew, Poland
Manufacturing & Operations

English

Job Description

Eaton w Tczewie ogłasza rekrutację na stanowisko:

Kierownik ds. Energetyki

Miejsce pracy: Tczew

Główne zadania:

·       Nadzór nad infrastrukturą SN i NN, gazów technicznych, wody, sprężonego powietrza i sieci CO.

·       Zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego zakładu, współpraca z dostawcami energii, kontrola i zapewnienie spełnienia norm i wymagań technicznych oraz formalno-prawnych.

·       Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom infrastruktury energetycznej.

·       Prowadzenie i uaktualnianie dokumentacji zgodnie z wymaganiami technicznymi i prawnymi.

·       Wnioskowanie o zakup części zamiennych oraz urządzeń wspierających utrzymanie w sprawności infrastruktury energetycznej.

·       Kierowanie zespołem energetyków, motywowanie, planowanie rozwoju i przeprowadzanie oceny pracowniczej.

·       Zapewnienie wsparcia przy usuwaniu awarii przez firmy zew., obsługa awarii, kontrola zakresu prac, dokumentacji, kosztorysów, odbiory techniczne.

·       Współpraca z urzędami i dostawcami mediów

·       Prognozowanie zużycia czynników energetycznych

·       Wykonywanie i przekazywanie niezbędnych sprawozdań do GUS

·       Kontrola i rozliczanie faktur za dostarczone media

Qualifications

Wymagania:

·       Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub mechanicznym

·       Praktyczna wiedza w zakresie budowy, planowania i utrzymania stacji elektroenergetycznej, zasilania gwarantowanego (siłownie, systemy UPS, inwertery, agregaty prądotwórcze, baterie).

·       Praktyczna znajomość sposobów optymalizacji kosztów energii elektrycznej (ograniczenie zużycia, PUE, koszty zakupu energii)

·       Doświadczenie w rezerwacji i logistyce zasobów magazynowych niezbędnych w funkcjonowaniu sieci elektroenergetycznej.

·       Posiadanie uprawnień SEP D kat. I do 110kV,

·    Posiadanie uprawnień kat. II i kat. III - mile widziane

·       Znajomość zagadnień TPM.

·    Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

·       Samodzielność, zaangażowanie i dokładność.

Oferujemy:

·       Możliwość rozwoju zawodowego w korporacji o międzynarodowym zasięgu

·       Wysokie standardy pracy oraz etyki zawodowej

·       Dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi

·       Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji

We make what matters work. Everywhere you look—from the technology and machinery that surrounds us, to the critical services and infrastructure that we depend on every day—you’ll find one thing in common. It all relies on power. That’s why Eaton is dedicated to improving people’s lives and the environment with power management technologies that are more reliable, efficient, safe and sustainable. Because this is what matters. We are confident we can deliver on this promise because of the attributes that our employees embody. We’re ethical, passionate, accountable, efficient, transparent and we’re committed to learning. These values enable us to tackle some of the toughest challenges on the planet, never losing sight of what matters.

Job: Manufacturing & Operations

Region: Europe, Middle East, Africa
Organization: VEH CVT Commercial Vehicle Transmission

Job Level: Team Leader/Supervisor
Schedule: Full-time
Is remote work (i.e. working from home or another Eaton facility) allowed for this position?: No
Does this position offer relocation?: No
Travel: No