Eaton Careers

Project Leader

BielskoBiala, Poland
Engineering

English

Job Description

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. w Bielsku-Białej poszukuje osoby na stanowisko:

Koordynator ds. Nowych Uruchomień (Project Leader)

lokalizacja: Bielsko-Biała, Polska

Główne obowiązki:

  • Pełnienie funkcji lidera nowych uruchomień w zakładzie produkcyjnym
  • Uruchamianie nowych produktów z użyciem narzędzi zarządzania projektami/ APQP – ścisła współpraca między zespołami dywizyjnymi, a Eaton Bielsko-Biała
  • Prowadzenie zespołów ds. uruchomień nowych produktów w celu zapewnienia skutecznej realizacji projektu pod względem jakościowym, kosztowym oraz czasowym
  • Nadzorowanie procesu wdrażania nowych produktów (od fazy konstruowania/ projektu do wdrożenia do produkcji masowej)
  • Prowadzenie przeglądów projektów
  • Koordynowanie wizyt  klientów w ramach nowych uruchomień
  • Stanowisko wymaga wyjazdów służbowych (max. 20% czasu)

Qualifications

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami (preferowane podejście PMI)
  • Znajomość procesów i narzędzi używanych w zarządzaniu projektami
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Wysoki poziom kompetencji w zakresie zarządzania zespołem, umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych
  • Znajomość innego języka obcego (niemiecki, włoski, francuski) będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zakresie ofertowania i budowania finansowych planów projektu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Wspaniałe środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w dziesiątce najbardziej etycznych firm na świecie
  • Kulturę i Wartości – w Eaton nasze wartości i kultura definiują to kim jesteśmy
  • Bogaty program wellness
  • Możliwości rozwoju, szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne
  • Rozbudowany system wspierania pracowników

O Eaton:

Eaton Corporation jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric). Posiadamy ponad stuletnie doświadczenie i jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie produktów i usług związanych z systemami kontroli i dystrybucji mocy, zasilaniem awaryjnym oraz automatyką przemysłową; komponentów hydraulicznych; paliwa lotniczego; systemów hydraulicznych i pneumatycznych wojskowego i cywilnego zastosowania; a także systemów zwiększających osiągi, ekonomiczne zużycie paliwa i bezpieczeństwo w samochodach osobowych i ciężarówkach. W 2012 roku Eaton połączył się z Cooper Industries. Obecnie zatrudniamy około 100.000 osób i sprzedajemy produkty w ponad 175 krajach. W Polsce Eaton obecny jest od 1997 roku. Nasze zakłady produkujące części do samochodów osobowych i ciężarowych zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Tczewie, w Gdańsku natomiast znajduje się główne biuro sprzedaży komponentów kontroli i dystrybucji energii elektrycznej. Więcej informacji na stronie www.eaton.com

We make what matters work. Everywhere you look—from the technology and machinery that surrounds us, to the critical services and infrastructure that we depend on every day—you’ll find one thing in common. It all relies on power. That’s why Eaton is dedicated to improving people’s lives and the environment with power management technologies that are more reliable, efficient, safe and sustainable. Because this is what matters. We are confident we can deliver on this promise because of the attributes that our employees embody. We’re ethical, passionate, accountable, efficient, transparent and we’re committed to learning. These values enable us to tackle some of the toughest challenges on the planet, never losing sight of what matters.

Job: Engineering

Region: Europe, Middle East, Africa
Organization: VEH Vehicle Group

Job Level: Individual Contributor
Schedule: Full-time
Is remote work (i.e. working from home or another Eaton facility) allowed for this position?: No
Does this position offer relocation?: No
Travel: Yes, 25 % of the Time